2 000 złMieszkanie na wynajemSzczecin, Śródmieście
Słoneczne mieszkanie na Osiedlu Pionierów
48 m2 Piętro: 2 Pokoi: 2 łazienek: 1 Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
298647
Typ nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Pow. całkowita
48, 06 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
2014
Standard
WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Umeblowanie
TAK
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
Liczba miejsc parkingowych
1
Balkon
Czynsz i inne opłaty stałe
2 000 PLN
Dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu, Szczecin Śródmieście. Teren na którym znajdują się budynki jest w pełni ogrodzony i monitorowany dodatkowo na terenie przyległym do inwestycji powstał kompleks trzech boisk sportowych dostępnych dla wszystkich mieszkańców dzielnicy. Budynek w którym znajduję się mieszkanie posiada stanowiska garażowe pod budynkiem oraz przed budynkiem, posiada cichobieżną windę i jest przystosowany dla osób niepełnosprawne. Mieszkanie o powierzchni 48,06m2 znajduję się na drugim piętrze i w skład jego wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Wszystkie pomieszczenia wykończone i umeblowane. Dodatkowo z salonu jest wyjście na balkon od strony zachodniej. W cenie najmu jest także miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to czynsz do wspólnoty mieszkaniowej około 150 zł (zawiera już opłatę za wywóz nieczystości, części wspólne, opłaty administracyjne, ochronę, fundusz remontowy) oraz woda, ogrzewanie-miejskie i energia elektryczna wg indywidualnego zużycia. Oferta wynajmu wyżej opisanego lokalu umożliwia spełnienie oczekiwań wymagających klientów, pragnących zamieszkać wygodnie, bezpiecznie i jednocześnie korzystać z atrakcji i uroków miasta Szczecin. Dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka