Zarządzanie najmem

Biuro nieruchomości Ciepliński Nieruchomości od lat zajmuje się opieką nad wynajmowanymi mieszkaniami. Właściciele nieruchomości współpracujący z biurem mogą spać spokojnie. Biuro nieruchomości w Szczecinie w zależności od zakresu zleconych usług wykonuje różne zadania i załatwia sprawy w imieniu właścicieli nieruchomości.

Przygotowanie nieruchomości na wynajem

Przed wynajmem przygotowuje nieruchomość. Dba o to, aby było w mieszkaniu czysto, wykonuje drobne remonty lub wcześniej zaplanowane większe. Na bieżąco aktualizuje ofertę wynajmu mieszkania, szuka klientów oraz sprawuje nadzór nad lokalem. Dba o to, aby było ono w dobrym stanie technicznym.

W razie konieczności pośredniczy w wymianie zepsutego sprzętu na nowy. Biuro nieruchomości w Szczecinie bierze u dział w spotkaniach wspólnoty i na bieżąco informuje o ustaleniach właścicieli nieruchomości. Profesjonalni agenci nieruchomości dbają o wszystko co jest niezbędne podczas całego okresu wynajmu mieszkania lub domu.

Usługi w ramach zarządzania najmem nieruchomości

Biuro nieruchomości w Szczecinie regularnie robi opłaty za nieruchomość i pobiera czynsz od najemców. Mieszkania i domy, którymi zarządza biuro nieruchomości Ciepliński w Szczecinie jest wynajmowane przez cały czas. Nie ma żadnych okresów przerw. Zanim wyprowadzi się lokator na jego miejsce z wyprzedzeniem biuro nieruchomości w Szczecinie znajduje kolejnego wynajmującego.

Żadne mieszkanie nie stoi puste i nie czeka na lokatorów. Jest to bardzo korzystne dla właścicieli nieruchomości ponieważ w każdym miesiącu zarabiają na wynajmie. Nie muszą martwić się o to, że mieszkanie stoi puste i nie zarabia, a właściciel i tak musi ponosić koszty jego utrzymania. Biuro nieruchomości w Szczecinie zajmuje się wszystkim co dotyczy zarządzania najmem nieruchomości. Dlatego właściciel mieszkania lub domu nie musi martwić się tym co się podczas wynajmu w nim dzieje.

Agenci regularnie odwiedzają lokatorów i sprawdzają jak wynajmowane mieszkanie wygląda i jaki jest jego stan techniczny. Profesjonalni agenci z biura nieruchomości w Szczecinie dbają o wszystko co dotyczy wynajmu mieszkania lub domu. Prawo lokatorskie nie sprzyja właścicielom nieruchomości. Dlatego opieka profesjonalnego biura nieruchomości w Szczecinie jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Stan techniczny nieruchomości zarządzanej przez Ciepliński Nieruchomości

Od momentu podpisania umowy z biurem nieruchomości i upoważnienia go do działania w imieniu właścicieli, agenci z biura zarządzają wynajmem mieszkania. Podpisują z lokatorami umowy zgodne z prawem ale jednocześnie zabezpieczające interesy właścicieli nieruchomości przed nieuczciwymi najemcami. Są w stałym kontakcie zarówno z właścicielami nieruchomości jak i najemcami.

Szczególnie jest to wygodne dla osób, które posiadają swoje mieszkanie w Szczecinie a mieszkają poza granicami kraju. Właściciele nieruchomości nie muszą martwić się, że mieszkanie zostanie zniszczone, zaniedbane lub będą w nim mieszkali lokatorzy, którzy nie płacą czynszu i tylko zadłużają je na koszt właściciela nieruchomości.

Naprawy i remonty nieruchomości

Wynajmowane mieszkania i domy, którymi zarządza biuro nieruchomości Ciepliński Nieruchomości w Szczecinie są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Agenci bowiem dbają o to, aby lokatorzy we właściwy sposób je użytkowali. Dlatego na bieżąco są prowadzone drobne naprawy, remonty czy wymiana zużytego lub zepsutego sprzętu.

Po wyprowadzeniu się lokatorów mieszkanie jest dokładnie sprzątane i przygotowywane dla kolejnych najemców. Zdjęcia na bieżąco są wysyłane właścicielowi mieszkania, aby miał pewność, że mieszkanie lub dom są w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Wszystkie większe naprawy i wymiana sprzętów odbywa się na podstawie zgody właścicieli nieruchomości.

Agenci jedynie przygotowują dokumentację fotograficzną i sprawdzają na miejscu czy wymiana urządzeń, remont i inne naprawy są niezbędne i zasadne. Wybór odpowiednich lokatorów nie należy do łatwych. Dlatego biuro nieruchomości w Szczecinie dokłada wszelkich starań aby profesjonalnie przeprowadzić ich rekrutację.

Rekrutacja lokatorów i podpisanie umowy najmu

Wybiera osoby, które są w stanie regularnie płacić czynsz za mieszkanie i chcą je wynająć na dłużej. Po udostępnieniu mieszkania agenci regularnie odwiedzają lokatorów i pobierają czynsz. Przy okazji sprawdzają stan techniczny i zizualny wynajmowanego mieszkania. W razie awarii, problemów lub uszkodzonych sprzętów lokatorzy kontaktują się z biurem nieruchomości w Szczecinie. Agenci szybko reagują na zgłoszenia najemców. 


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19