Misja


"Rozwijamy markę Ciepliński Nieruchomości jako najlepszego w Szczecinie pośrednika w obrocie nieruchomościami, profesjonalnego, zaufanego  i wyznaczającego wzorce obsługi Klienta" - to misja naszego biura nieruchomości.

W zmieniającej się rzeczywistości, zmieniają się czasy, rynek, oczekiwania i potrzeby ludzi, my staramy się jako zespół ludzi tworzący biuro nieruchomości być na bieżąco. Sprostać wyzwaniom i wymogom rynku. A przede wszystkim Klientów, dla których pracujemy. Jesteśmy po to, by wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości uzyskali to, czego oczekują od rzetelnego pośrednika – pomocy we właściwym wyborze oferty, uzyskaniu optymalnych warunków umowy, zapewnienia bezpiecznej transakcji, a nawet doradztwa w zakresie ofert kredytowych. Staramy się zapewnić naszym Klientom niestandardowe doradztwo inwestycyjne. Podejmujemy się negocjacji. Nie unikamy najtrudniejszych wyzwań związanych z komplikacjami prawnymi czy statusem własnościowym. Jeśli oczekuje tego od nas Klient, gotowi jesteśmy "wykonać pracę za niego". 

Zawsze nasze biuro nieruchomości troszczy się o jak najwyższy standard obsługi Klientów. Kierując się interesem i dobrem Klienta pomagamy w znalezieniu, wyborze odpowiedniej nieruchomości oraz przeprowadzamy przez cały proces formalnej realizacji transakcji. Nasze biuro nieruchomości to profesjonalni, certyfikowani agenci nieruchomości i doradcy kredytowi. Aktywnie uczestniczymy w negocjacjach, sporządzeniu umowy przedwstępnej, pomagamy pod kątem pranym, geodezyjnym, nadzorujemy ostateczne zawarcie umowy kupna-sprzedaży, współpracujemy z notariuszami.

Wprowadzamy nowe usługi, w zależności od potrzeb rynku. Dotyczy to choćby specjalnej oferty dla cudzoziemców, w tym studentów zagranicznych czy też zarządzania nieruchomościami. Klienci do nas wracają. Nie tylko dlatego, że robimy dla nich więcej niż inni, ale po prostu dlatego, że znajdują u nas to czego oczekują – fachową kompleksową usługę pośrednictwa. 

Chcemy dać satysfakcję naszym Klientom i samym sobie.


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19