150 000 złDziałka na sprzedażRzędziny,
Działka na sprzedaż Rzędziny
Pow. działki: 1,000 m2
Symbol
271175
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
150 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Miejscowość
RZĘDZINY
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 000, 00 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
2 działki o łącznej powierzchni ok.1000m2, przeznaczone pod budowę domków jednorodzinnych nieopodal Rzędzin. Media w drodze, obecnie na jednej z działek rozpoczęta jest budowla domu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej. Okolica ładna i spokojna. Oferta ze względu na usytuowanie i cenę godna uwagi. Ziemia rolna ze studium na budowę jednorodzinną, rekreację lub agroturystykę. Polecam i zapraszam na prezentację.2 plots with a total area of approx. 1000m2, intended for the construction of single-family houses near Rzędzin. Media on the way, currently construction of a semi-detached house is underway on one of the plots. The neighborhood is nice and quiet. The offer is noteworthy due to its location and price. Agricultural land with a study for single-family construction, recreation or agritourism. I recommend and invite you to the presentation.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19