120 000 złDziałka na sprzedażOstrowiec,
Pow. działki: 783 m2
Symbol
418561
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
120 000 PLN
Cena za m2
153 PLN
Miejscowość
OSTROWIEC
Powierzchnia działki
783, 00 m2
Kształt działki
KWADRAT
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR.
Nieruchomość zlokalizowana nad Jeziorem Ostrowieckim, uzbrojona w energię. Woda z własnego ujęcia i szambo. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest jako letniskowa. Kształt regularny zbliżony do kwadratu, nieogrodzona i niezagospodarowana. W sąsiedztwie zabudowa o charakterze letniskowym wykorzystywana całorocznie. Dojazd przez las drogą polną.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19