2 800 złLokal na wynajemSzczecin, Dąbie
Powierzchnia biurowa na wynajem!
76 m2 Piętro: 1 Pokoi: 1 Garaż Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD
Symbol
418306
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 800 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
DĄBIE
Powierzchnia całkowita
76, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BUDYNEK BIUROWY
Rok budowy
1980
Materiał ścian
WIELKA PŁYTA
Piętro
1
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Liczba miejsc parkingowych
1
Zachęcam do zapoznania się z propozycją dotyczącą wynajmu przestronnej przestrzeni o powierzchni 76m2, zaprojektowanej do różnorodnych zastosowań biurowych i magazynowych. Miejsce to usytuowane jest w spokojnej dzielnicy Dąbia. W budynku znajduje się wiele firm, które prowadzą zarówno działalność biurową, handlową oraz magazynową. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek jest całodobowa dozorowany i posiada dwa niezależne wejścia od ulicy. Bramy na noc są zamykane.

Biuro klimatyzowane i ogrzewane poprzez pompę ciepła. Dostęp do linii telefonicznych i faksowych oraz szybkich łączy internetowych. Opłaty za zużycie energii elektrycznej naliczane są według wskazań podlicznika i rozliczane raz w miesiącu. Wystawiana jest faktura dla każdego biura osobno.

Opłata za wodę i wywóz śmieci wliczona jest w wysokość czynszu.

Serdecznie zapraszam na prezentację.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19