3 400 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
!Gabinet Lekarski na wynajem Centrum! 46m2
46 m2 Parter Pokoi: 1
Symbol
403470
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
3 400 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
46, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
INNY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1910
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferta najmu gabinetu lekarskiego 46m2 w centrum.

Gabinet usytuowany na parterze, całkowicie odnowiony, posiada pełny odbiór Sanepidu, spełniający wszelkie wymagania. Nieruchomość posiada dwa niezależne pomieszczenia do przyjmowania pacjentów, łazienka, pomieszczenie socjalne, drzwi antywłamaniowe, ochrona. Lokal bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, w okolicy dużo gabinetów lekarskich, cicha, spokojna okolica, nieopodal top miejsce- Deptak Bogusława.
Parking ogólnodostępny.

Cena 3400 pln/ m-c plus opłaty gabinet gotowy do wydania od zaraz.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19