849 000 złDom na sprzedażUstowo,
[3D] Ustowo, piękne 4 pokoje z ogródkiem 133m2!
79 m2 Pow. działki: 133 m2 Pokoi: 4 Garaż Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD
Symbol
397385
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
849 000 PLN
Cena za m2
10 691 PLN
Miejscowość
USTOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia całkowita
79, 41 m2
Powierzchnia działki
133, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
79, 41 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj domu
CZĘŚĆ DOMU
Rok budowy
2019
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Liczba pokoi
4
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
Instalacje
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Garaż
Do sprzedaży część domu w budynku czterorodzinnym z 2019r. Na pierwszym poziomie przestronny salon z wyjściem na ogród oraz aneks kuchenny i toaleta. Na II poziomie trzy pokoje i duża łazienka z wanną (z parawanem prysznicowym). Cała nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z dbałością o szczegóły. W każdym pomieszczeniu zabudowa "na wymiar", zarówno bardzo funkcjonalna, jak i ciesząca oko. Możliwość zagospodarowania poddasza (ok. 40m2 "po podłodze"). Budynek w nowoczesnej bryle. Przydomowy ogródek, zadbany oraz wyposażony w niezbędną zabudowę ogrodową. Przynależne dwa miejsca postojowe, tuż obok wejścia.
Bardzo szybki dojazd z centrum, bez korków. W pobliżu zarówno dostęp do niezbędnej infrastruktury komunikacyjnej i użytkowej, a także do przepięknych przyrodniczo terenów przy Kanale Kurowskim.
Zachęcam zarówno do obejrzenia wirtualnej prezentacji jak i do osobistej weryfikacji oferty! Polecam!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

wirtualny spacer

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19