2 000 000 złDziałka na sprzedażSzczecin, Pomorzany
Działka komercyjna 5309 m2 - Śródmieście
Pow. działki: 5,309 m2
Symbol
395090
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 000 000 PLN
Cena za m2
377 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POMORZANY
Powierzchnia działki
5 309, 00 m2
Rodzaj działki
KOMERCYJNA
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Działka z przeznaczeniem na cele usługowe, produkcyjne i składowo-magazynowe; częściowo ogrodzona. Usytuowana w głębi obszaru pomiędzy ulicami Tama Pomorzańska, Koksową a nabrzeżem kanału wodnego. Teren sąsiaduje z działkami, zabudowanymi obiektami biurowo-magazynowymi, a od strony południowej znajduje się kanał z długą linią brzegową, co umożliwia bezpośredni dostęp do wody. Działki z udziałem w drodze są działkami drogowymi, utwardzonymi płytami betonowymi. Teren uzbrojony w energię elektryczną i instalację wodną.

Polecam i zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19