125 000 złDziałka na sprzedażKłodowo,
Działka rekreacyjna w Kłodowie
Pow. działki: 1,540 m2
Symbol
393565
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
125 000 PLN
Cena za m2
81 PLN
Miejscowość
KŁODOWO
Powierzchnia działki
1 540, 00 m2
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, GAZ

Działka rekreacyjna o powierzchni 1540m2 położona jest w okolicy malowniczego jeziora Kłodowskiego oraz jezior w pobliżu miejscowości Banie.

Teren, na którym znajduje się działka objęty jest miejsc2wym planem zagospodarowania przestrzennego.
Według planu fronty wszystkich działek zostały ujednolicone do minimum 24 m z możliwością umieszczenia na nich obiektów do 2 kondygnacji nadziemnych o dachach w układzie szczytowym lub kalenicowym. W przypadku realizacji obiektu dwukondygnacyjnego, druga kondygnacja użytkowa w stromym dachu. Maksymalna powierzchnia zabudowy 20% powierzchni działki.

Dostępność wody za pomocą studni głębinowej, kanalizacja za pomocą szamba szczelnego. Teren, na którym znajdują się nieruchomości jest strzeżony i został wyposażony w infrastrukturę tj. drogi, ogrodzenie, oświetlenie, pomosty, architekturę rekreacyjną ogólnodostępną.

Miejsce to może stać się weekendową odskocznią od miejskiego zgiełku ale również i miejscem do zamieszkania całorocznego.

Zapraszam na prezentacje.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19