2 600 000 złDziałka na sprzedażPrzecław,
Przecław wydane warunki m. wielorodzinne
Pow. działki: 5,232 m2
Symbol
379259
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 600 000 PLN
Cena za m2
497 PLN
Miejscowość
PRZECŁAW
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
5 232, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 5232 m2 z wydanymi warunkami zabudowy dla zespołu pięciu budynków mieszkalnych zabudowy wielorodzinnej o łącznej powierzchni zabudowy do 1100 m2 (do 20% wielkości działki) wraz z dojazdami wewnętrznymi, miejscami postojowymi, terenem zieleni urządzonej i wiatą śmietnikową.

Zakłada się zabudowę 3-kondygnacyjną, w tym 3 kondygnacje w poddaszu użytkowym. Zabudowa będzie podłączona do istniejących sieci uzbrojenia technicznego w zakresie: wodociągu, kanalizacji sanitarnej, sieci elektroenergetycznej i sieci gazowej.
Wymienione uzbrojenie jest wystarczające dla realizacji inwestycji budowlanej. Działka nie posiada żadnych uciążliwości czy ograniczeń.

Za dodatkowa cenę która jest do uzgodniona (około 500 tyś zł.) można dokupić teren sąsiadujący o pow. około 2 000 m2.

Działka jest położona blisko trasy wylotowej ze Szczecina w stronę Kołbaskowa i drogi S3.
Polecam ze względu na duży potencjał i możliwości inwestycyjne tej nieruchomości.

Zapraszam do zapoznania się w ofertą i kontakt w sprawie uzyskania szczegółów dotyczących działki.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19