430 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Niebuszewo
ATRAKCYJNY LOKAL UŻYTKOWY 91m2 NA NIEBUSZEWIE
91 m2 Parter Pokoi: 6
Symbol
CIE23574
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
430 000 PLN
Cena za m2
4 715 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
NIEBUSZEWO
Powierzchnia całkowita
91, 20 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1990
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do sprzedania atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 91 m2 na bardzo ruchliwej ulicy Niebuszewa. Przed lokalem bardzo duży ruch samochodowy ,tramwajowy , i pieszy. W lokalu można prowadzić wszelką działalność handlowo użytkową i biurową . Możliwa jest również działalność gastronomiczna. Lokal położony jest na dwóch poziomach . Powierzchnia parteru to 65 m2 sala sprzedażowa . Powierzchnia antresoli to 26,20 m2 ( łazienka i dwa pomieszczenia socjalne). Od strony ulicy lokal wyposażony jest w sporą witrynę do poziomu chodnika a wejście do środka jest bezstopniowe. Istnieje również drugie wejście do lokalu z boku. Do tego wejścia można również podjechać samochodem przez bramę otwieraną pilotem.
opłaty związane z lokalem to czynsz do spółdzielni 300,70 pln ,podatek od nieruchomości 2170 rocznie oraz media :prąd i gaz.
Lokal godny polecenia ze względu na położenie oraz cenę.
zapraszam na prezentację


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka