25 000 złLokal na wynajemSzczecin, Pomorzany
500 m2 Parter Pokoi: 1
Symbol
361876
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
25 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POMORZANY
Powierzchnia całkowita
500, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
BIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy
2006
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
1
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia atrakcyjna samodzielna powierzchnia open space handlowo uslugowa około 500 m/2 . Lokal położony w kompleksie biurowo handlowym przy ulicy z bardzo dużym ruchem samochodowym oraz doskonałym dojazdem komunikacją miejską. Istnieje możliwość zainstalowania reklamy na elewacji budynku lub/ i w oknach lokalu. Powierzchnia około 500 m/2 jedno pomieszczenie typu open space do własnej aranżacji ( zdjęcia lokalu). Toalety(męska i damska ) znajdują się we wspólnej części kompleksu . Na terenie kompleksu znajdują się miejsca parkingowe przeznaczone dla klientów i pracowników biura bez dodatkowych opłat(opłata w ramach części wspólnych). Do ceny najmu 50 pln/m2 doliczyć należy 10 pln/m2 z tytułu korzystania z części wspólnych, ogrzewania ,parkingu, monitoringu ,ochrony. Lokal posiada witrynę z wejściem głównym od strony głównego parkingu dla klientów szerokości ok. 6 m. Z boku lokalu zainstalowano 2 bramy segmentowe które mogą służyć dostawom towaru. Możliwy podjazd do lokalu ciągnikiem siodłowym z naczepą.
zapraszam do oglądania

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka