2 500 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Centrum 3 pokoje 22 m2, 28 m2 na gabinet
50 m2 Parter Pokoi: 1
Symbol
358404
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 500 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
50, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1936
Materiał ścian
CERAMIKA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Do wynajęcia ładny lokal z dwoma gabinetami 22 m2 i 28 m2 na gabinet kosmetyczny, medyczny lub o podobnym przeznaczeniu zlokalizowany w lokalu z 4 innymi pokojami oraz zapleczem socjalnym i recepcją. Lokal zaopatrzony w witryny i rolety, przy ulicy w centrum miasta, niedaleko Urzędu Miasta, blisko komunikacji miejskiej. W gabinetach umywalki. Ogrzewanie gazowe. Okna PCV. Możliwość wynajęcia pojedynczo. Do dyspozycji łazienka w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową. Do kwoty 3000 zł za wynajem należy doliczyć 450 zł kosztów zarządcy i alarm. Liczniki na gaz rozliczane proporcjonalnie do powierzchni. Powierzchnia całkowita lokalu 94 m2.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19