9 900 złLokal na wynajemSzczecin, Śródmieście-centrum
LOKAL DOSKONAŁY POD GASTRONOMIĘ
275 m2 Parter Pokoi: 5
Symbol
349194
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
9 900 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Pow. całkowita
275, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
1970
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
10
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE Z KW
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Lokal w centrum Szczecina przy jednej z głównych ulic. Doskonała lokalizacja możliwość zrobienia ogródka gastronomicznego. Lokal bez barier architektonicznych wejście z poziomu chodnika. W części parteru duża sala typu open space, w poziomie piwnicy znajduje się całe zaplecze, magazyn, łazienka. Dodatkowe opłaty to czynsz do wspólnoty w wysokości 1238 zł z zaliczkami, SEC, i prąd. Jest możliwe zrobienia przyłącza gazowego. Lokal idealny pod każdą działalność handlową usługową lub gastronomiczną. Lokal posiada 3 wejścia.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka