80 000 złDziałka na sprzedażŁasko,
Powierzchnia działki (m2): 5,000 m2
Symbol
347553
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
80 000 PLN
Cena za m2
16 PLN
Miejscowość
ŁASKO
Powierzchnia działki
5 000, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Długość działki (mb.)
145, 00
Szerokość działki (mb.)
34, 00
Rodzaj działki
ROLNA, ROLNO-BUDOWLANA, SIEDLISKOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., BRAK GAZU, PRĄD W DRODZE
Działka budowlano - rolna na którą została wydana decyzja o warunkach zabudowy z ustaleniem polegającym na budowie budynku mieszkalnego podpiwniczonego z poddaszem, wysokość nie większa niż 11 metrów oraz budynku gospodarczego w zabudowie siedliskowej. Część działki zadrzewiona. Lokalizacja działki bardzo korzystna, gdyż nieruchomość leży blisko zabudowań oraz mediów. Miejscowość ceniąca duży spokój i ciekawą przyrodę Działka częściowo zalesiona, w odległości 1,5 km od działki są jeziora takie jak: Piaski, Muliste, Krzywe i Okrągłe.
Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19