320 000 złMieszkanie na sprzedażSzczecin, Śródmieście
MIESZKANIE DOSKONAŁE NA LOKAL
73 m2 Parter Pokoi: 4 łazienek: 1 Standard: DOBRY
Symbol
346756
Typ nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
320 000 PLN
Cena za m2
4 384 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Ulica
Pocztowa
Pow. całkowita
73, 00 m2
Rodzaj mieszkania
4-POKOJOWE
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
1900
Standard
DOBRY
Materiał ścian
CEGŁA
Typ kuchni
Z OKNEM
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
4
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Mieszkanie zlokalizowane przy jednej z głównych ulic Szczecina na parterze w kamienicy. Mieszkanie zostało przerobione pod względem technicznym na lokal użytkowy była w nim prowadzona działalność gospodarcza, wykonana została pełna wentylacja wymienione instalacje i zrobiona aranżacja. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W lokalu była prowadzona działalność (salon urody) ZAPRASZAM NA PREZENTACJE . KLUCZE W BIURZE

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka