Mieszkanie na sprzedaż Szczecin a Święta Bożego Narodzenia cz.1

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to często bardzo dobry czas na sprzedaż lub kupno nieruchomości. Właściciele przygotowują mieszkania już w listopadzie. Robią porządki, wyrzucają zbędne bibeloty i szpargały, które nazbierali przez ostatni rok.

Mieszkania na sprzedaż Szczecin


Sprzedając mieszkanie im mniej mebli i drobiazgów tym mieszkanie wydaje się większe. W okresie świątecznym sprzątane jest praktycznie całe mieszkanie. Tradycyjnie Polacy myją okna, sprzątają szafy i szafki, myślą o zmianie wystroju wnętrz. Często przed świętami przeprowadzają drobne remonty. Zapraszając rodzinę i znajomych na święta chcą wypaść jak najlepiej. W tym roku święta będą przebiegały nieco inaczej. Będzie można zaprosić dużo mniej osób niż zazwyczaj.

mieszkania na sprzedaż Szczecin

Właściciele mieszkania mimo, iż planują w najbliższym czasie sprzedaż lub zamianę bardzo rzadko rezygnują z udekorowania do na święta. Z reguły są to dekoracje nieco mniejsze, skromniejsze ale dające poczucie ciepła i przytulności. Świąteczne lampki, stroiki, świecie powodują, że mieszkanie wygląda wyjątkowo ładnie. Biura nieruchomości są przygotowane na większy ruch około świąteczny i gotowe są na prezentację mieszkania przed Świętami Bożego Narodzenia jak i w okolicach Nowego Roku.

Oferta mieszkań na sprzedaż w tym okresie jest dość ciekawa. Dużo osób chce od Nowego Roku rozpocząć nowy etap swojego życia, często w nowym już mieszkaniu. Dostępne w ofercie biur nieruchomości mieszkania są niemal gotowe do prezentacji. Po wcześniejszym umówieniu się z właścicielem agenci nieruchomości gotowi są zaprezentować mieszkanie. Czas Świąt Bożego Narodzenia nie jest dla nich czasem odpoczynku.

Mieszkania Szczecin


Mieszkań na sprzedaż w Szczecinie stale brakuje, szczególnie takich, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Dotyczy to szczególnie mieszkań małych, o niedużym metrażu. Jedno lub dwupokojowych. Mieszkania nowocześnie urządzone dostępne w ofercie biura nieruchomości w Szczecinie bardzo szybko znikają z bazy ofert. Podpisanie umowy z biurem nieruchomości gwarantuje klientowi, że w przypadku pojawienia się nowego mieszkania na sprzedaż w Szczecinie klient szybko dowie się o jego pojawieniu się w systemie wymiany ofert.

W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19