160 000 złDziałka na sprzedażBielinek,
DZIAŁKA W M. BIELINEK, GM. CEDYNIA.
Pow. działki: 2,600 m2
Symbol
339018
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
160 000 PLN
Cena za m2
62 PLN
Miejscowość
BIELINEK
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
2 600, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA, ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, BRAK GAZU, PRĄD W DZIAŁCE
Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Bielinek, gmina Cedynia, powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 2600m2. Składają się użytki: RVI-1016 m2, Bi-RVI - 1642 m2. Na działkę jest wyciągnięte przyłącze wodociągowe w32, sieć elektroenergetyczną ze skrzynką ZK. Wykonano szambo na działce. Teren płaski. W rejonie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i nastepnie służebność przejazdu i przechodu. Działka otoczona dużym obszarem leśnym. Okolica miejscowości Bielinek otoczona kompleksami leśnymi. Okolica urozmaicona krajobrazowo, ładne miejsce do zamieszkania w otoczeniu przyrody.
Budynek niemieszkalny o pow. 20,23 m2 i bud gospodarczy( ujawniony w KW aktualnie nie istnieje( rozórka).
Brak wpisów Dz III i IV KW.

Cena za niniejszą nieruchomość gruntową jest do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19