399 000 złObiekt na sprzedażDrawno,
Budynek kolejowy Drawno
126 m2 Pow. działki: 713 m2 Parter
Symbol
340549
Typ nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
399 000 PLN
Cena za m2
3 167 PLN
Miejscowość
DRAWNO
Pow. całkowita
126, 00 m2
Pow. działki
713, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
1970
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Instalacje w budynku
ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA
Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 713m2. Na działce posadowiony jest budynek techniczny - jest to obiekt wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 126,80m2 .Nieruchomość zlokalizowana w strefie pośredniej miasta. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się zabudowa usługowa i mieszkaniowa.

Infrastruktura Techniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, na zasadzie:

użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 43,60m2;
służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.

Przeznaczenie
Aktualnie dla przedmiotowej nieruchomości nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagpodarowania Przestrzennego. W dotychczasowym planie działka położona była na obszarze oznaczonym symbolem RPU — tereny urządzeń obsługi rolnictwa, zaopatrzenia i zbytu. Zgodnie ze Studim ustalenia te pozostają bez zmian.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka