2 900 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
LOKAL W CENTRUM
90 m2 Parter
Symbol
341126
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 900 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Pow. całkowita
90, 00 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1938
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
3
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Na wynajem lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta w okolicach Placu Odrodzenia. Lokal w wysokim standardzie wykończenia (generalny remont w 2001), monitoring, wejście z ulicy, oraz duże witryny. Lokal składa się z dwóch poziomów: parteru o pow. 75m2 oraz użytkowej piwnicy o pow. 20m2. Miesięczne opłaty związane z najmem: czynsz najmu 3000 netto ,opłata do wspólnoty 500 zł .Lokal nadaje się pod każdą działalność (została wydana zgoda wspólnoty na prowadzenie działalności gastronomicznej). Gorąco polecam!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka