1 478 250 złDziałka na sprzedażMierzyn,
Pow. działki: 6,570 m2
Symbol
284753
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 478 250 PLN
Cena za m2
225 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Pow. działki
6 570, 00 m2
Kształt działki
TRAPEZ
Długość działki (mb.)
65, 00
Szerokość działki (mb.)
100, 00
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Super oferta! Atrakcyjna działka budowlana na Mierzynie, zlokalizowana blisko C.H. Ster i Castoramy. Działka idealnie nadaje się pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną czy też szeregową (właściciel posiada warunki zabudowy), ze względu na bardzo dobrą lokalizację, praktycznie na obrzeżach dzielnicy Gumieńce. Możliwa jest również zabudowa komercyjna, hurtownia, magazyn, hala sprzedaży (bardzo dobry dojazd zarówno od strony Szczecina jak i Niemiec). W pobliżu działki przebiegać ma droga krajowa nr 10, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność inwestycji. Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka