690 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
Lokal przy deptaku Bogusława .Winda .Taras.
147 m2 Piętro: 1
Symbol
273189
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
690 000 PLN
Cena za m2
4 694 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
147, 00 m2
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
2010
Materiał ścian
CEGŁA
Piętro
1
Liczba pięter
4
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Lokal użytkowy w centrum miasta Szczecina, przy spacerowej, wyłączonej z ruchu pieszych ulicy.Lokal położony na pierwszym piętrze w kamienicy po kapitalnym remoncie w 2010 roku, z windą. Lokal w standardzie deweloperskim, posiada wszystkie instalacje, video-domofon, drzwi zewnętrzne. Składa się z 3 pomieszczeń, dwóch łazienek. Jedno pomieszczenie nadaje się do podziału na mniejsze w dowolnej ilości wg własnej aranżacji. Ogrzewanie z sieci miejskiej, układ pomieszczeń częściowo od podwórka częściowo od deptaka Bogusława. Podana cena jest ceną netto. Zapraszam na prezentację

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka