15 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
170 m2 Parter Pokoi: 2
Symbol
255451
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
15 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
170, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
PLOMBA
Rok budowy
1999
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
2
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze o powierzchni 170 m2 , Szczecin - Centrum , bardzo dobrze wyeksponowany w ciągu handlowo - usługowym. Wejście bezpośrednio z ulicy , forma open space , podłogi w terakocie , ściany gładkie i malowane , instalacja alarmowa , instalacja elektryczna , ogrzewanie , woda oraz instalacja teleinformatyczna . Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni tj. piwnicy oraz I-go piętra , dałoby to całkowitą powierzchnię 597m2 . Dodatkowe opłaty to : eksploatacyjne do spółdzielni mieszkaniowej w wysokości 4.5 zł netto za m2 , ogrzewanie , podgrzewanie wody oraz prąd. Podana cena wynajmu lokalu jest ceną netto . Zapraszam na prezentację !

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19