29 785 złDziałka na sprzedażChłopowo,
Działka rolna Chłopowo koło Chszczna na sprzedaż
Pow. działki: 851 m2
Symbol
238516
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
29 785 PLN
Cena za m2
35 PLN
Miejscowość
CHŁOPOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
851, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Chłopowo o powierzchni 851m2. Znajduje się w kompleksie działek. Prąd doprowadzony do działki, w pobliżu 7 jezior. Dobrze skomunikowana ze Szczecinem drogowo i kolejowo. W pobliżu Drawieńskiego Parku Narodowego. Polecana dla wędkarzy, cisza, spokój. Sklepy, w pobliskim Choszcznie.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19