170 000 złDziałka na sprzedażPilchowo,
Pow. działki: 877 m2
Symbol
70675
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
170 000 PLN
Cena za m2
194 PLN
Miejscowość
PILCHOWO
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Pow. działki
877, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR.
Atutem tej działki jest położenie w sąsiedztwie sosnowego lasu, na pięknej polanie.Droga dojazdowa jest częściowo asfaltowa, częściowo utwardzona.Niedaleko około 200 m znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.Działka jest w kształcie prostokąta.Do działki przynależy skrzynka ZK, doprowadzona jest również woda.Zostały wydane warunki zabudowy.Jeżeli ktoś chciałby kupić większą dzialkę, nie ma z tym problemu, gdyż kilka sasiadujących działek różnej wielkości można nabyć, powiększając istniejącą.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka