90 000 złObiekt na sprzedażSzczecin, Śródmieście
Garaż własnościowy w centrum Szczecina !!!
19 m2 Pow. działki: 19 m2
Symbol
427754
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
90 000 PLN
Cena za m2
4 737 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE
Powierzchnia całkowita
19, 00 m²
Powierzchnia działki
19, 00 m²
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Instalacje w obiekcie
ELEKTRYCZNA
Murowany, własnościowy garaż 19m2 .

Garaż położony w zespole murowanych boksów garażowych.

Dojazd do garażu jest drogą utwardzoną.

Nieruchomość znajduje się w okolicy do 5 minut pieszo od stacji PKP Szczecin Główny.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19