3 500 000 złDziałka na sprzedażSzczecin, Dąbie
Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową!
Pow. działki: 10,014 m2
Symbol
424972
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
3 500 000 PLN
Cena za m2
350 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
DĄBIE
Powierzchnia działki
10 014, 00 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
KOMERCYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., BRAK GAZU, PRĄD
Oferta na wyłączność!

Na sprzedaż działki inwestycyjne objęte miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę usługową z dopuszczeniem pod produkcję, składy i magazyny. Powierzchnia 10014m2. W cenie zawarty udział 3/4 w działce przeznaczonej na komunikację wewnętrzną. Dojazd do drogi głównej poprzez nadaną służebność przejazdu i przechodu. Obecnie działki po wymianie gruntu, z przywiezionym gruzem do utwardzenia.
Atrakcyjne położenie dające wiele możliwości.
Odległości :
ok 600m od Ronda Gryfa
ok 2,5 km do zjazdu na Autostradę A6
ok. 1,8km od planowanego przystanku SKM (Szczecińskiej Kolei Miejskiej) Szczecin Trzebusz

Polecam i zapraszam na prezentację.



Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19