201 000 złDziałka na sprzedażŻółwia Błoć,
Atrakcyjna działka pod lasem
Pow. działki: 3,000 m2
Symbol
410677
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
201 000 PLN
Cena za m2
67 PLN
Miejscowość
ŻÓŁWIA BŁOĆ
Powierzchnia działki
3 000, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR.
Przedmiotem oferty jest projektowana do wydzielenia działka o pow. 3000 m2 położona w Żółwiej Błoci.

Nieruchomość położona bezpośrednim sasiedztwie lasu, idealnie nadająca się na budowę swojego wymarzonego domu lub jako inwestycja kapitału (po uzyskaniu warunków zabudowy możliwośc podziału na mniejsze działki).

Położona w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Podstawowe parametry w bezpośrednim sąsiedztwie:

- wskaźnik zabudowy - ok. 12,0 %,
- kąt nachylenia dachu - 30* - 45*,
- wysokość do okapu - do 4,0 m,
- wysokość budynku - do 9,0 m,
- układ głównej kalenicy - równoległy do drogi gminnej lub drogi wewnętrznej.

Planowane wymiary działki 100,0 m x 30,0 m, bezpośredni dostęp do drogi gminnej oraz planowanej drogi wewnętrznej.

Media:
- prąd przy działce
- woda - ok. 50,0 m do granicy działki,
- kanalizacja sanitarna - brak, do czasu budowy sieci zgoda na szambo.

Klasa gleby - RV.

Żółwia Błoć to spokojna miejscowość rolniczo-usługowo-mieszkalna położona w odległości 4 km od Goleniowa. Znajduje się tutaj wiele starych chałup ryglowych i murowanych, jednak tylko na terenie dawnej owalnicy. Nowe wybudowania to nowoczesne budownictwo jednorodzinne. W miejscowości znajduje się kościół. Okolice to ciekawe tereny torfowiskowe, wrzosowiskowe i leśne. W samej Żółwiej Błoci siedzibę ma kilka firm, znajduje się warsztat samochodowy, sklep oraz gospodarstwa rolne i ogrodnicze. Żółwia Błoć ma doskonałe połączenie z drogą S6 Szczecin - Gdańsk oraz trasą S3 Szczecin - Świnoujście.

Zapraszamy do kontaktu i umówienie się na prezenatację.

Posiadamy duże doświadczenie w sprzedaży gruntów. Przeprowadzamy dla naszych klientów procedury podziałowe, uzyskujemy warunki zabudowy.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19