90 000 złDziałka na sprzedażŚwierczyna,
Działka na Sprzedaż Świerczyna
Pow. działki: 901 m2
Symbol
420892
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
90 000 PLN
Cena za m2
100 PLN
Miejscowość
ŚWIERCZYNA
Powierzchnia działki
901, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
REKREACYJNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, BRAK GAZU, PRĄD W DRODZE
Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 901 m 2, zlokalizowana w gminie Wierzchowo, obręb geodezyjny Świerzczyna 0092.

Dla zbywanego terenu brak jest MPZP i inwestor musi wystąpić o decyzję o warunkach zabudowy.

Działka usytowana jest w terenie zabudowywanym ( gospodarsrtwa, zabudowa jednorodzinna). Dojazd odbywa się drogą gruntową, obsługa w zakresie infrastruktury technicznej na warunkach przyłączeniowych operatorów: prądu, wody, ściekow. W niedalekiej odlegości ok. 100 -prąd, woda , kanalizacja

Nie zwlekaj z zakupem, zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19