590 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Świetna lokalizacja,super cena! Lokal biurowy 11m2
11 m2 Piętro: 1 Garaż
Symbol
411752
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
590 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Ulica
Krzysztofa Kolumba
Powierzchnia całkowita
11, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Rodzaj budynku
BIUROWO-HANDLOWY
Rok budowy
1970
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Piętro
1
Liczba pięter
2
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
INNA
Oferujemy na wynajem lokal biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Kolumba w Szczecinie!
Lokal o powierzchni 11 mkw. znajduje się na I piętrze niskiego budynku handlowo - usługowego.
Pomieszczenie jest bardzo jasne, ściany malowane, podwieszany sufit, na podłodze panele podłogowe. Czynsz najmu to 590 zł netto + 23%VAT, tj. łącznie 725,7 zł. brutto. Do lokalu doprowadzony jest światłowód Orange (do 1Gb), energia płatna wg zużycia (własny podlicznik), dodatkowo opłata za ogrzewanie proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni oraz opłata za śmieci.
Lokalizacja atrakcyjna dla prowadzenia biznesu, świetnie skomunikowana z całym miastem, duży ruch kołowy i pieszy w okolicy dworca PKP, w parterze budynku atrakcyjne działalności usługowe przyciągające klientów, duża dostępność miejsc parkingowych.
Posiadamy w tej lokalizacji jeszcze inne, również większe pomieszczenia biurowe na wynajem - skontaktuj się z nami!
Zapraszamy na prezentację - WARTO!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19