3 000 złLokal na wynajemSzczecin, Pogodno
Lokal użytkowy z witryną- Pogodno
62 m2 Parter Pokoi: 5
Symbol
418275
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
3 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
POGODNO
Powierzchnia całkowita
62, 36 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
1990
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
4
Forma własności
SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE
Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na parterze bloku czteropiętrowego z lat 90-tych na osiedlu budynków wielorodzinnych na Pogodnie. Na powierzchnię 62,36m2 składają się dwie sale główne, zaplecze, pomieszczenie gospodarcze oraz łazienka. Lokal narożny z wejściem bezpośrednio z ulicy. Idealny pod działalność biurową, medyczną, itp. - nie ma dużego przepływu pieszych; duża ilość bezpłatnych miejsc postojowych. Standard wykończenia dobry. Niskie opłaty eksploatacyjne- czynsz 800 złotych wraz z zaliczkami na wodę i ogrzewanie, dodatkowo prąd. Wymagana kaucja 3000 złotych. Umowa na okres minimum jednego roku. Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19