900 000 złDziałka na sprzedażPłocin,
Działka 3000m2 w Płocinie, widok na Zalew Szczec.
Pow. działki: 3,000 m2
Symbol
417837
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
900 000 PLN
Cena za m2
300 PLN
Miejscowość
PŁOCIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
3 000, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR.
Na sprzedaż inwestycyjna nieruchomość niezabudowana o powierzchni 3000m2 w Płocinie koło Wolina, nad Zalewem Szczecińskim.
Działka w kształcie zbliżona do prostokąta.
Idealne miejsce do zamieszkania lub rekreacji. Obszar cichy i kameralny z jednoczesnym szybkim dojazdem do pobliskich miejscowości.
Na terenie obowiązuje studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Projekt planu zagospodarowania przestrzennego w trakcie realizacji. Działki przewidziano pod działalność rekreacyjną i budownictwo jednorodzinne. Uzbrojenie: energia elektryczna przy działce, pozostałe media - należy wystąpić do gminy o wydanie warunków. Do posesji prowadzi droga gminna utwardzona.
Cena za udział w drodze wewnętrznej: 20.000zł. Droga wewnętrzna posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Szczecińskiego.

Okolica zielona, piękny widok na zalew, w bliskiej odległości powstała ścieżka rowerowa dookoła Zalewu Szczecińskiego.

Dojazd do Wolina: 3km, do Międzyzdrojów: 15km, do Świnoujścia: 26km, do Szczecina: 80km.

Polecamy


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19