160 000 złDziałka na sprzedażCzarna Łąka,
Działka do zabudowy
Pow. działki: 1,000 m2
Symbol
416723
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
160 000 PLN
Cena za m2
160 PLN
Miejscowość
CZARNA ŁĄKA
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 000, 00 m2
Kształt działki
KWADRAT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, GAZ
Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę, wokół zabudowa jednorodzinna, blisko natura 2000.

Działka ma regularny, kwadratowy kształt. Wydane zostały warunki zabudowy. W przeznaczeniu zabudowa wolnostojąca, max dwukondygnacyjna, powierzchnia zabudowy maksymalnie 35%, wysokość do kalenicy 8,5m.

Media w drodze przy działce (woda, prąd i gaz). W zakresie kanalizacji sanitarnej przewidziany szczelny zbiornik bezodpływowy do czasu wybudowania kanalizacji sanitarnej.

Nieruchomość godna polecenia, w pobliżu jezioro Dąbskie, tereny zielone. W tym momencie ruszyła również wymiana drogi prowadzącej do Czarnej Łąki. Koniec prac planowany na I kwartał 2024r.

Zapraszam do osobistej weryfikacji oferty.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19