140 000 złDziałka na sprzedażDobra,
Działka rolna w Dobrej Szczecińskiej
Pow. działki: 1,271 m2
Symbol
413174
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
140 000 PLN
Cena za m2
110 PLN
Miejscowość
DOBRA
Powierzchnia działki
1 271, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., GAZ, GAZ W DRODZE, PRĄD W DRODZE
Ofertą sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 1271 m²  zlokalizowana w Dobrej Szczecińskiej, blisko granicy niemieckiej - w sam raz dla osób, które chcą mieszkać w Polsce a  pracują na terenie Niemiec. Sam dojazd po centrum Szczecina zajmuje z 25 minut, jednakże w okolicy znajdują się sklepy, restauracje, szkoła i przedszkole. Sama działka jest otoczona lasem, a w pobliżu powstaje kilka domów jednorodzinnych.

Działka jest rolna z możliwością przekształcenia pod budowlaną z przeznaczeniem pod mieszkalnictwo. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni - działka znajduje się w studium uwarunkowań i kierunków. 

Media znajdują się w drodze - prąd i gaz. Sam dostęp do drogi jest przez prywatne dojazdy, a dojazd jest drogą polną.

Klasa gruntu IV i VI.

Polecam! Cena do negocjacji.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19