1 044 500 złDziałka na sprzedażMierzyn,
Pow. działki: 4,178 m2
Symbol
258899
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 044 500 PLN
Cena za m2
250 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
4 178, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ
Działka o powierzchni 4178 m2 zlokalizowana w Mierzynie w rej. ul. Lubieszyńskiej, gm. Dobra ,pow. policki. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. RIV b, RV, N.Plan wygasł-należy wystąpić o wydanie decyzji o warunkach zabudowy., Na działce znajduje się oczko wodne.Do sprzedaży posiadamy również działki o pow. 1798 m2 950 m2,971 m2,1170 m2,zlokalizowane w sąsiedztwie w/w dz.Do działki można dojechać dr. asfaltową oraz gruntową.
W dr. głownej przebiega sieć kanalizacji sanitarnej, deszczowej, gazowej,elektroenergetycznej, telefonicznej,wodociągowej.W dr. wewnętrznej sieć kanalizacji sanit.deszcz., wodociągowej
Teren płaski. Na działce znajduje się oczko wodne, które uatrakcyjnia to miejsce.
W rejonie budownictwo jednorodzinne. Dobra lokalizacja.
W drodze wewnetrznej znajduje sie sieć kanalizacji sanitarnej i wodociagowa, do której dostęp zapewniony jest w akcie notarialnym.
Cena do negocjacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19