285 000 złLokal na sprzedażBiałogard,
Lokal z gotowym pomysłem na biznes!!!
33 m2 Parter Garaż Standard: WYSOKI STANDARD
Symbol
411128
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
285 000 PLN
Cena za m2
8 636 PLN
Miejscowość
BIAŁOGARD
Powierzchnia całkowita
33, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
PAWILON
Rok budowy
1975
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Chciałbyś otworzyć coś swojego, ale brakuje pomysłu ? Mam idealne rozwiązanie!!!


W ofercie lokal o pow. 33 m2 położony na działce 554 m2 przygotowany pod gastronomię w dobrej lokalizacji  w Białogardzie!!!


Układ nieruchomości:
- sala obsługowa
- pomieszczenie gospodarcze (kuchni)
- WC
- ogrodzony plac z namiotem szytym na wymiar (miejsce na stoliki)


Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie instalacje wymienione. Ciepła woda z bojlera elektrycznego.Na podłodze panele oraz płytki. Okna PCV. Zamontowany klimatyzator z funkcją grzania oraz dwa wyciągi. Monitoring - 2 kamery .Wystrój lokalu zewnętrzny i wewnętrzny wykonywany na zamówienie przez projektantkę z Koszalina.

Niewątpliwym atutem są 2 bezpośrednie wyjścia  na plac znajdujący się przy lokalu.
Dodatkowo w cenie wliczone wyposażenie tj: płyta grzewcza, dwa cyrkulatory do sous vide, dwie frytkownice 8 l firmy Yato.
Roczny podatek wynosi 1000 zł.


Nie czekaj - zadzwoń już dziś!


Cena podlega negocjacji!!!


Zapraszam na prezentację!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19