1 750 000 złObiekt na sprzedażNiechorze,
Niechorze dobrze prosperujące Apartamenty + Dom
250 m2 Powierzchnia działki (m2): 685 m2 Piętro: 2 Pokoi: 9
Symbol
343004
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
1 750 000 PLN
Cena za m2
7 000 PLN
Miejscowość
NIECHORZE
Powierzchnia całkowita
250, 00 m2
Powierzchnia działki
685, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rok budowy
2001
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Instalacje w obiekcie
INTERNETOWA, ALARMOWA, INSTALACJA PRZECIWPOŻAROWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Na sprzedaż dobrze prosperujący dom z apartamentami + oddzielne apartamenty w Niechorzu 300 metrów od morza.
W sumie 6 samodzielnych apartamentów z łazienkami wykończonych w dobrym standardzie.

Dom składa się z:
Trzech apartamentów które znajdują się w domu mieszkalnym, który posiada również część wydzieloną dla gospodarzy. Na parterze duży salon, łazienka, kuchnia i kotłownia. Na I piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka komunikacja do części apartamentowej. Apartamenty posiadają własne łazienki i wspólną kuchnię, prowadzi do nich osobne wejście. Każdy z nich pomieści 2-3 osoby.
Za domem znajdują się 3 apartamenty w osobnym budynku, każdy z nich jest dwu - poziomowy z czego na parterze znajduję się salon z aneksem kuchennym oraz łazienka a na I pietrze znajduje się sypialnia.

Dla klientów z tyłu apartamentów znajduję się parking dla 10 samochodów. Do dyspozycji gości jest ogród z miejscem na grilla. Do plaży około 3 min spacerem, do centrum miejscowości 20 minut.

Zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty ( jeżeli chodzi o całą dokumentacje to chętnie ją prześlę).

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka