85 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Centrum
Mały lokal Szczecin Centrum
10 m2 Parter Pokoi: 2
Symbol
409429
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
85 000 PLN
Cena za m2
8 325 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
10, 21 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
MIESZKALNO-BIUROWY
Rok budowy
1970
Materiał ścian
MIESZANY
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
6
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Centrum, lokal użytkowy na parterze początek ul. Krzywoustego. Duże natężenie ruchu: piesi, komunikacja miejska, inne lokale, centrum handlowe.

Pomieszczenie główne, dwie witryny, podwieszane sufity. Małe koszty utrzymania, czynsz do zarządcy budynku 110 zł razem z ogrzewaniem i ciepłą wodą miejskią.


Polecam i zapraszam.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19