1 700 złMieszkanie na wynajemSzczecin, Pogodno
47 m2 Piętro: 3 Pokoi: 2 Standard: BARDZO WYSOKI STANDARD
Symbol
282760
Typ nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
1 700 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Ulica
Santocka
Pow. całkowita
47, 00 m2
Rodzaj mieszkania
2-POKOJOWE
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2014
Standard
BARDZO WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CEGŁA
Typ kuchni
OTWARTA
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
10
Umeblowanie
TAK
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
Liczba miejsc parkingowych
1
Balkon
Czynsz i inne opłaty stałe
1 700 PLN
Pogodno, bardzo dobra lokalizacja i infrastruktura (sklepy, szkoły, połączenia komunikacyjne) - nowoczesny apartamentowiec z 2014 roku wybudowany w nowoczesnej technologii. Skrzyżowanie ulic Witkiewicza i Santockiej. Idealna lokalizacja. Wszędzie blisko. Nowe 2 pokojowe, słoneczne, komfortowe mieszkanie z osobną kuchnią, wyposażone w nowoczesne meble i sprzęty. Mieszkanie ładne i przytulne. Mieszkanie wykończone i umeblowane. Duży balkon.
Czynsz najmu - 1700 plus ok. 140 czynsz do zarządcy (w nim zaliczki na ogrzewanie, wodę wywóz nieczystości oraz ochrona), prąd internet TV. Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka