63 662 złDziałka na sprzedażDrawno,
Prostokątna działka 458m2, 400m od jeziora, Drawno
Pow. działki: 458 m2
Symbol
406365
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
63 662 PLN
Cena za m2
139 PLN
Miejscowość
DRAWNO
Powierzchnia działki
458, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
KOSTKA BRUKOWA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ, GAZ W DRODZE, PRĄD W DRODZE
Przedmiotem sprzedaży jest prostokątna działka o pow. 458 m2 położona w malowniczej miejscowości Drawno w Drawieńskim Parku Narodowym w odległości 400m od Jeziora Dubie. W najbliższej okolicy zabudowa jednorodzinna wolnostojąca.

Media (prąd, woda, gaz) w przylegającej do działki drodze wyłożonej kostką brukową. Dużym atutem działki jest jej lokalizacja na spokojnym i cichym osiedlu domów jednorodzinnych z dobrym dojazdem do centrum Drawna (ok. 1,5 km), gdzie znajdziemy liczne dyskonty (Dino, Lewiatan, Żabka, Biedronka), szkołę podstawową, przedszkole, przychodnię lekarską, pocztę i Urząd Miejski. W odległości 800m od działki znajduje się zadbana plaża miejska z pomostami.

Działka znajduje się na obszarze oznaczonym w studium uwarunkowań jako MN2 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca (pow. zabudowy max 30% powierzchni działki, pow. biologicznie czynna nie mniejsza niż 55% powierzchni działki, budynek max 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe). 

W okolicy liczne atrakcje turystyczne m. in. spływy kajakowe rzeką Drawą, trasy rowerowe, liczne obiekty historyczne. Jeziora Pojezierza Drawskiego to również istny raj dla wędkarzy.

Serdecznie zapraszamy!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19