3 300 000 złObiekt na sprzedażSzczecin, Golęcino
Wielofunkcyjna nieruchomość z potencjałem
800 m2 Pow. działki: 3,069 m2 Piętro: 2 Pokoi: 15
Symbol
381565
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
3 300 000 PLN
Cena za m2
4 125 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
GOLĘCINO
Powierzchnia całkowita
800, 00 m2
Powierzchnia działki
3 069, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Instalacje w obiekcie
KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, GAZOWA
Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dwupiętrowy, podpiwniczony budynek o funkcji biurowo-usługowej, a także magazynowej o łącznej powierzchni użytkowej 800 m2.

Nieruchomość, na której położony jest budynek składa się z trzech działek gruntu łącznej powierzchni 3069m2, całość jest ogrodzona, dostępne są miejsca parkingowe.

Obiekt jest w idealnym stanie technicznym, wszystkie pomieszczenia są zadbane, świetnie nadają się na gabinety biurowe, socjalne czy sale konferencyjne. Część z nich przeznaczona jest pod magazyny.

Na nieruchomości istnieje możliwość wzniesienia budynku mieszkalnego. Dla inwestorów stwarza to bardzo duże możliwości do wykorzystania istniejącego budynku, jak i dalszej budowy na tym gruncie.

Atutem jest dobre skomunikowanie z centrum Szczecina.

Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19