850 000 złDziałka na sprzedażMierzyn,
Działka w Mierzynie do budowy od zaraz
Pow. działki: 1,687 m2
Symbol
404114
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
850 000 PLN
Cena za m2
504 PLN
Miejscowość
MIERZYN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 687, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Długość działki (mb.)
37, 00
Szerokość działki (mb.)
45, 00
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG, KANAL.SANIT., GAZ, GAZ W DZIAŁCE, PRĄD W DZIAŁCE
Do sprzedaży działka położona w Mierzynie z wydanymi warunkami zabudowy, oraz pozwoleniem na budowę. Ulica Widokowa, boczna od Długiej. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 20, wysokość do 9 metrów. Prostokąt o wymiarach 45x37m. Działka w pełni uzbrojona, ponadto internet kablowy w drodze. Wjazd na nieruchomość możliwa z dwóch stron, zarówno od strony północnej jak też wschodniej. Droga dojazdowa prywatna. W bezpośrednim sąsiedztwie wybudowane bliźniaki.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19