2 000 złLokal na wynajemSzczecin, Centrum
Lokal usługowy w Centrum ! 26,5m2 Top Lokalizacja
27 m2 Parter Pokoi: 3
Symbol
403997
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
2 000 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Powierzchnia całkowita
26, 50 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1983
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferta najmu lokalu w centrum o pow. 26,5m2, wejście prosto z ulicy, Top lokalizacja.

Lokal składa się ze sporej sali sprzedażowej, zaplecza, małego przedsionka i WC, wejście do lokalu prosto z ruchliwej ulicy, nieopodal top miejsce Deptak Bogusława, liczne restauracje, Bank, sklep typu Żabka, blisko komunikacja miejska. Parking ogólnodostępny.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod usługi typu : kancelarie, biuro ubezpieczeniowe, biuro turystyczne, małą gastronomię, szwalnię, sklep odzieżowy, perfumerię, usługi kosmetyczne jak i wiele innych usług o podobnej tematyce.
Lokal bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Wszędzie blisko.

Cena najmu to 2000zł netto plus czynsz plus prąd, razem około 500zł mc.
Kaucja do uzgodnienia.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19