615 135 złDziałka na sprzedażCzepino,
Działka usługowo-mieszkalna. 6 km od A6.
Pow. działki: 5,349 m2
Symbol
402969
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
615 135 PLN
Cena za m2
115 PLN
Miejscowość
CZEPINO
Powierzchnia działki
5 349, 00 m2
Kształt działki
KWADRAT
Długość działki (mb.)
71, 94
Szerokość działki (mb.)
74, 19
Rodzaj działki
USŁUGOWA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Dostępne sieci
EN. ELEKTR., WODOCIĄG
Działka usługowa z dopuszczeniem funkcji mieszkalnej. z dala od hałaśliwych ulic dla osób ceniących ciszę i spokój. Dobry dojazd do działki drogą asfaltową.
Dogodna lokalizacja dla osób potrzebujących szybkiego dojazdu do Szczecina ( 22 km do centrum miasta ) lub Gryfina ( 9 km do centrum miasta) Zaledwie 6 km od działki znajduje się węzeł wjazdowy na drogę A6 oraz S3.

PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MPZP

- Tereny przeznaczone pod zabudowę usługową.
- W budynkach usługowych dopuszcza się lokalizację wbudowanej funkcji mieszkalnej - pod warunkiem, że powierzchnia użytkowa funkcji mieszkalnej nie przekroczy 20 % powierzchni funkcji usługowej.
- Obowiązuje zakaz lokalizacji lokali mieszkalnych na parterze.
- Nieprzekraczalne linie zabudowy w odległości 6 m od linii rozgraniczających drogi.
- Ilość kondygnacji nadziemnych nie może przekraczać trzech.
- Wysokość budynków nie może przekraczać 12 m.
- Wysokość elewacji frontowej nie może przekraczać 8 m.
- Obowiązuje stosowanie dachów symetrycznych, dwuspadowych o nachyleniu połaci głównych co najmniej 25 stopni, maksymalnym występie okapów - do 0,8 m, maksymalnym występie nawisów - do 0,5 m. Dopuszcza się stosowanie naczółków oraz lukarn o łącznej szerokości nie przekraczającej 50 % szerokości elewacji frontowej budynku, a także połaci dachowych o dowolnym nachyleniu nad lukarnami, wykuszami, tarasami i wejściami.
- Obowiązuje zakaz lokalizacji garaży blaszanych i obiektów o charakterze kontenerowym.
- Powierzchnia zabudowy terenu nie może przekraczać 50 %.
- Intensywność zabudowy terenu nie może przekraczać wartości 0,75.
- Powierzchnia biologicznie czynna musi zajmować co najmniej 20 % powierzchni działki budowlanej.
- Na liniach rozgraniczających drogi obowiązuje zakaz wykonywania ogrodzeń z prefabrykowanych elementów betonowych, a także o wysokości przekraczającej 1,7 m.


UZBROJENIE
Prąd i woda w drodze przy działce.
Kanalizacji brak - do czasu realizacji sieci kanalizacji ściekowej, dopuszcza się odprowadzenie ścieków bytowych do indywidualnych, szczelnych zbiorników bezodpływowych.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej . Wjazd na działkę od strony wschodniej.
Zapraszam na prezentację.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19