565 000 złLokal na sprzedażSzczecin, Śródmieście-centrum
Lokal użytkowy 60 m2 z wejściem od ulicy
57 m2 Parter Pokoi: 3
Symbol
402749
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
565 000 PLN
Cena za m2
9 989 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Powierzchnia całkowita
56, 56 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1920
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba pięter
4
Instalacje w lokalu
OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Centrum, świetna lokalizacja blisko Placu Zgody, lokal o pow. ok 60 m2 (56.56 m2 w KW) położony w kamienicy na parterze. Kamienica po renowacji, brama i klatka schodowa po remoncie.

Lokal składa się otwartego przedsionka, dużej sali sprzedażowej ok 50 m2 oraz pomieszczenia gospodarczego - kuchnia, WC.
Częściowo po remoncie wymienione okna na PCV, podłoga płytki, standard dobry. Od frontu rolety antywłamaniowe elektryczne. Ogrzewanie elektryczne, zabezpieczenie 3x20A, czynsz administracyjny 280 zł z funduszem remontowym.

Nieruchomość świetnie pod działalność biuro, gabinet, kancelaria, salon fryzjerski itp.
Wejście od ulicy z witrynami.

Oferta godna polecenia ze względu na położenie i wyjątkowo piękną elewację zewnętrzną.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19