115 000 złDziałka na sprzedażŁęgi,
Działka z potencjałem w Łęgach w nowej cenie.
Pow. działki: 7,600 m2
Symbol
402370
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
115 000 PLN
Cena za m2
15 PLN
Miejscowość
ŁĘGI
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
7 600, 00 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
Oferujemy na sprzedaż nieruchomość rolną o powierzchni 0,76 ha położoną w miejscowości Łęgi, gmina Dobra ( szczecińska ).

Działka nie jest objęta aktualnie obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co otwiera inwestorowi możliwość
wystąpienia o wydanie warunków zabudowy, wg. własnych potrzeb.
W bliskim sąsiedztwie położone są działki przeznaczone pod zabudowę.
Media tj. woda, kanalizacja, prąd oraz gaz w drodze publicznej, około 200 metrów od oferowanej działki.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19