299 000 złLokal na sprzedażRecz,
Kompleksowa wyposażona Pizzera na Starówce
150 m2 Parter Pokoi: 10
Symbol
400994
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
299 000 PLN
Cena za m2
1 993 PLN
Miejscowość
RECZ
Ulica
Ratuszowa
Powierzchnia całkowita
150, 00 m2
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2015
Materiał ścian
CEGŁA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Liczba pięter
2
Podpiwniczenie /piwnica
PIWNICA
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, OGRZEWANIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Wentylacja
Liczba miejsc parkingowych
1
Oferta dla restauratora lub inwestora. Nowa cena!Oferujemy na sprzedaż kompletnie wyposażoną (foto) restaurację PIZZERIA, zlokalizowaną w miejscowości Recz. Zbywana nieruchomość została oddana do użytku w 2015 roku, ma powierzchnie 150 m 2 i składa się z sali konsumenckiej 89 m 2, baru ok. 40 m 2, pomieszczeń socjalnych i magazynowych oraz piwnicy.

Standard lokalu - bardzo wysoki, w cenie nieruchomości pozostaje kompletne zaplecze kuchenne ( sprzęt AGD jeszcze na gwarancji), wyposażenie restauracji.

Lokalizacja ( wejście na stare miasto) , Potencjał inwestycyjny(jedyna pzzeria w mieście), Bardzo wysoki standard lokalu, Niska cena to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację.

Oferowana nieruchomość generuje przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości.
POLECAMY I ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI. Do wglądu dysponujemy informacją techniczna i finansową firmy.
Uwaga: Do ceny sprzedaży należy doliczyć podatek VAT.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19