10 726 złObiekt na wynajemSzczecin, Dąbie
Do wynajmu magazyn i biura.
436 m2 Parter Pokoi: 10
Symbol
400870
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Cena cena w innych walutach
10 726 PLN
Miejscowość
SZCZECIN
Prawobrzeże /lewobrzeże
PRAWOBRZEŻE
Dzielnica - osiedle
DĄBIE
Powierzchnia całkowita
436, 00 m2
Rok budowy
1970
Instalacje w obiekcie
ALARMOWA, ELEKTRYCZNA, WODNA
Do wynajmu powierzchnie biurowo-magazynowe o łącznej powierzchni 436m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Szczecinie w bliskiej odległości od węzła trasy 10 i S3 / A6.
Powierzchnia magazynowa wyposażona jest między innymi w 4 chłodnie (jest możliwość likwidacji istniejących chłodni) oraz powierzchnię do składowania.
Nieruchomość posiada zaplecze sanitarno-biurowe oraz 2 bramy wjazdowe.
Plac manewrowy znajduje się przed halą, w pobliżu są także miejsca parkingowe. Wygodny wjazd również dla TIR-ów.
Cały teren jest ogrodzony i monitorowany.
Do czynszu dodatkowo płatne media: woda i prąd.

Zapraszam na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19