345 600 złDziałka na sprzedażSiedlice,
Pow. działki: 1,152 m2
Symbol
398767
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
345 600 PLN
Cena za m2
300 PLN
Miejscowość
SIEDLICE
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
Powierzchnia działki
1 152, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Długość działki (mb.)
50, 00
Szerokość działki (mb.)
25, 00
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Do sprzedaży działka zlokalizowana na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych w otulinie lasu, która zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego położona jest na terenie oznaczonym symbolem 1.38.MN,U - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej; w budynku mieszkalnym dopuszcza się usługi nieuciążliwe w formie lokalu o powierzchni nie większej niż 50% powierzchni całkowitej budynku; dopuszcza się przeznaczenie działki w całości pod zabudowę mieszkaniową bez usług.
Media (prąd i woda) w drodze w odległości około 100 m.
Zapraszam.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt do agenta


Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukiwarka


W trosce o naszych Klientów oraz zgodnie z zaleceniami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości stosujemy Kartę Bezpieczeństwa Covid19